Skip links

KLEIDCO, mimari projelerin her aşamasında esneklik sunar. Modüler yapıları ve adaptif sistemleriyle, mekansal zorluklara hızla yanıt verir, böylece projelerin dinamik ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlar.

KLEIDCO'nun ürünleri, minimalist çizgileri ve sofistike detaylarıyla mekanlara estetik bir dokunuş katar. Her tasarım, mekanın karakterini yücelterek, görsel bir şölen sunar.

KLEIDCO, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile bilinir. Yüksek kaliteli malzemeleri ve ileri teknoloji üretim teknikleriyle, her ürün zorlu iklim koşullarına ve mekanik yüklere karşı dayanıklıdır.

KLEIDCO, sektördeki yenilikleri yakından takip eder ve sürekli olarak AR-GE çalışmalarıyla öncü çözümler sunar. Akıllı teknolojileri ve sürdürülebilir yaklaşımlarıyla, mimarların vizyonunu gerçeğe dönüştürür.

KLEIDCO, geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan özenle tasarlanmış kapı ve pencere sistemleri ile yapılarınıza yönelik en ideal sistem çözümleri sunmaktadır. Sistemlerdeki en öncelikli kriter, modern çağın gereksinimlerine cevap veren yeni nesil tasarım anlayışını işlevselliğin kusursuz bir birlikteliğiyle birleştirmektir.

KLEIDCO sürme sistemleri, minimum profil görünümü ile estetik tasarım anlayışını birleştirir. Yeni nesil tasarım anlayışı ile tasarlanan sistemlerimizde konvansiyonel sürgüler ve kaldır-sür mekanizması ile hareket eden HBSB sürme sistemleri projeler için en ideal çözümler arasındadır. Yeni nesil akıllı sürme sistemleri ile yüksek ısı , ses ve su yalıtımı ile yüksek performans değerleri sağlanır.

KLEIDCO cephe sistemleri, mimari gereksinimleri maksimum seviyede karşılayabilen klapeli, yarım klapeli ve strüktürel silikon görünümlü versiyonları ile projelerin en çok istenen yapı elemanları arasında yer almaktadır.

Kapı Pencere Sistemleri Sürme Sistemleri Cephe Sistemleri Diğer Sistemler
Anasayfa
Ürünler
Projeler
İletişim