İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan İstinye’de yer alacak ve Emlak Konut GYO A.Ş. ile hasılat paylaşımı modeliyle inşa edilecek olan LEED Gold Sertifikası adayı proje, gayrimenkul sektöründe lüksü yeniden tanımlıyor.

Geçmişi antik dönemlere uzanan İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, muhteşem deniz manzarasıyla İstinye Koyu manzarasına hâkim bir konumda yer alan Nidapark İstinye projesi, Panorama, Vadi ve Koru etapları ve mimari özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Nidapark İstinye projesi, 73.000 m2 üzerine kurulu 55 bloğu, 538 apart ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren yeşil parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartlarını en yükseğe çıkarmayı amaçlamaktadır.
Nida Park İstinye projesinde yüksek performans ve estetik değerleri sebebi ile Kleidco Yapı Sistemleri tercih edilmiştir. Sürme sistemlerden Smart Slide ve kapı-pencere sistemlerinden Icon70 sistemlerinin yer alacağı projede uygulama BSM Alüminyum tarafından yapılmaktadır.

01.Nisan.2020
www.kleidco.com